Lekarskie Wizyty Domowe

Ambulatoria ACERNIS to nie tylko opieka w przychodni. Na terenie miasta Krakowa realizujemy także wyjazdowe wizyty lekarzy ogólnych. Jeżeli więc Twój stan zdrowia nie pozwala Ci na przyjazd do naszej placówki możesz wezwać lekarza do domu. Wizyty domowe mogą być zamawiane za pośrednictwem formularza eRejestracji lub telefonicznie pod numerem 502 810 144.

W chwili obecnej wizyty domowe realizowane są przez lekarzy ogólnych. Jeżeli więc potrzebujesz wezwać lekarza do dziecka prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z naszą placówką w celu potwierdzenia możliwości realizacji takiej usługi.


W ACERNIS Twoje zdrowie i czas jest dla nas priorytetem dlatego pracujemy 7 dni w tygodniu, nawet w dni świąteczne i ustawowo wolne od pracy, a wzywanie lekarzy do domu uprościliśmy do minimum. Teraz to Ty decydujesz w jakich godzinach lekarz ma do Ciebie przyjechać - wybierając termin z elektronicznego harmonogramu eRejestracji wizyt wyjazdowych. Każda wizyta jest dodatkowo potwierdzana przez naszego operatora i odbywa się w przedziale +/-30 minut od wybranej przez Ciebie godziny.


Za wizytę możesz zapłacić gotówką lub kartą kredytową - nasz zespół przyjedzie do Ciebie wyposażony w przenośny terminal do przyjmowania płatności elektronicznych.

ambulatoria ACERNIS © 2023 AST Sp. z o. o.

Google Analytics is a web analysis service provided by Google. Google utilizes the data collected to track and examine the use of this site, to prepare reports on its activities and share them with other Google services.

Google may use the data collected to contextualize and personalize the ads of its own advertising network.

Personal data collected: Cookie and Usage Data. Place of processing: USA. Find Google's privacy policy here.