Nie wiesz co zrobić w przypadku nagłego zachorowania?

Nie masz czasu pójść do lekarza rodzinnego w godzinach jego pracy?

Zachorowałeś w weekend lub inny dzień wolny od pracy?

Aby pójść do lekarza nie musisz już "urywać się" z pracy. Nie musisz też czekać z leczeniem do poniedziałku, jeżeli "coś cię wzięło" w weekend lub święto. Wystarczy udać się do najbliższego ambulatorium ACERNIS. Ambulatoria ACERNIS to nocne i weekendowe (także świąteczne) prywatne gabinety lekarzy ogólnych i pielęgniarek.


W naszych placówkach, bez czekania w kolejkach, lekarze przyjmą Cię, zbadają, wypiszą leki (w tym antybiotyki), a w razie konieczności wystawią także zwolnienie z pracy (L4 - ZUS ZLA).


Aby skorzystać z usług w ambulatoriach ACERNIS nie musisz się rejestrować, nie musisz wypełniać deklaracji wyboru lekarza czy posiadać specjalnego ubezpieczenia. W każdej chwili możesz po prostu przyjść, także bez wcześniejszej rejestracji czy umawiania się telefonicznego i zostaniesz szybko i fachowo przyjęty. Na dodatek usługi w ambulatoriach ACERNIS są naprawdę niedrogie. Konsultacje naszych lekarzy kosztują rozsądne pieniądze, a cennik jest jasny i przejrzysty.


W ambulatoriach ACERNIS możesz rozpocząć leczenie szybko i bezproblemowo po pracy lub w dzień wolny, także w święto. Od teraz nie warto już czekać w kolejkach do lekarzy w publicznych placówkach lub dezorganizować sobie dzień pracy ze względu na konieczność odbycia wizyty u lekarza przed zamknięciem przychodni. ACERNIS oferuje zarówno możliwość łatwego umówienia się na konkretną godzinę (za pośrednictwem telefonu lub przez internet), jak i zaprasza do przyjścia w godzinach pracy bez wcześniejszej rejestracji. Nasi lekarze i pielęgniarki są gotowi i czekają siedem dni w tygodniu, aby natychmiast zadbać o Twoje zdrowie i potrzeby.


Ambulatoria ACERNIS to miejsce, do którego możesz się udać zawsze w przypadku nagłego, nie zagrażającego życiu, pogorszenia stanu Twojego zdrowia. W sytuacji wymagającej natychmiastowej pomocy medycznej, jak zawał serca, udar mózgu lub poważne problemy oddechowe powinieneś natychmiast skontaktować się z pogotowiem (telefon 999 albo 112) lub udać do najbliższego szpitala posiadającego Szpitalny Oddział Ratunkowy (SOR).


W ACERNIS Twoje zdrowie i czas jest dla nas priorytetem dlatego jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu i nie wymagamy wcześniejszej rejestracji. Nie jesteśmy jednak Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym, ale raczej placówką pośrednią pomiędzy Twoim stałym lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, a pogotowiem ratunkowym.

Ambulatoria ACERNIS prowadzone są przez AST Sp. z o. o. w Krakowie. AST Sp. z o. o. jest wpisana jako Podmiot Leczniczy do prowadzonego przez Wojewodę małopolskiego Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą pod numerem: 000000189420

Zakład Leczniczy ACERNIS

 al. Pokoju 4,

31-548 Kraków

tel +48 502 810 144

REGON 12262851100021

AST Sp. z o.o.

ul. Kordylewskiego 4,

31-542 Kraków

tel. +48 12 430 22 08

REGON 122628511

biuro@acernis.pl

AST SP. z o.o. jest wpisana do rejestru prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000428337 oraz posiada NIP o nr 675-14-79-147.

ambulatoria ACERNIS © 2023 AST Sp. z o. o.

Google Analytics is a web analysis service provided by Google. Google utilizes the data collected to track and examine the use of this site, to prepare reports on its activities and share them with other Google services.

Google may use the data collected to contextualize and personalize the ads of its own advertising network.

Personal data collected: Cookie and Usage Data. Place of processing: USA. Find Google's privacy policy here.