Skierowanie na

bezpłatny

test COVID-19

ocena stanu zdrowia

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną i rosnącą z każdym dniem ilością zakażonych wirusem SARS-CoV2, w tym ostatnio występującym wariantem Delta, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia wprowadziliśmy możliwość wystawienia podczas telekonsultacji skierowania na bezpłatny test PCR.


W ramach usługi lekarze ACERNIS udzielą Ci pomocy przez telefon bez konieczności osobistego kontaktu oraz odwiedzania placówki medycznej. Skonsultują Twoje objawy i ocenią stan Twojego zdrowia, a w razie podejrzenia zakażeniem SARS-CoV-2 otrzymasz e-skierowanie na bezpłatny test na COVID-19.


Jeśli więc obserwujesz u siebie wysoką temperaturę, kaszel, duszności lub nagle straciłeś węch i/lub smak, niezwłocznie umów się na teleporadę w ACERNIS.


Zamiast powyższych, tradycyjnych już objawów COVID-19, możesz zaobserwować u siebie nieco inne objawy zakażenia, wskazujące na zakażenie odmianą Delta koronawirusa SARS-CoV-2. Objawy zakażenia Delta SARS-CoV-2 mogą nieco różnić się od typowych dla COVID-19, najczęściej obserwowane przez chorych dolegliwości przypominają ciężką postać przeziębienia z objawami takimi jak ból głowy, ból gardła, katar, gorączka ale dodatkowo mogą także wystąpić: nudności, wymioty, bóle brzucha, utrata apetytu oraz bóle mięśniowo-stawowe.


Jeżeli więc zaobserwujesz powyższe lub podobne objawy u siebie lub bliskiej Ci osoby niezwłocznie skontaktuj się z lekarzem w celu otrzymania skierowania i wykonania testu na COVID-19. 


Pamiętaj, Telekonsultacje medyczne:

1. ograniczają ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa;

2. ułatwiają izolację osób, które mogą zarażać wirusem innych;

3. rozwiewają obawy, jeśli sytuacja jest niegroźna;

4. skracają czas oczekiwania na wizyty u lekarzy.


E-skierowania w ramach telekonsultacji wystawiamy pacjentom z terenu całego kraju. Ze względu na swój charakter telekonsultacje mogą być zamawiane z dowolnego miejsca na świecie ale wyłącznie za pośrednictwem formularza eRejestracji i wymagają przedpłacenia z użyciem płatności online zapewnianych przez system Przelewy24.


Szczegółowy Regulamin sprzedaży usług Telekonsultacji medycznych ACERNIS znajdziesz tutaj.

ambulatoria ACERNIS © 2021 AST Sp. z o. o.

Google Analytics is a web analysis service provided by Google. Google utilizes the data collected to track and examine the use of this site, to prepare reports on its activities and share them with other Google services.

Google may use the data collected to contextualize and personalize the ads of its own advertising network.

Personal data collected: Cookie and Usage Data. Place of processing: USA. Find Google's privacy policy here.